Про компанію 2017-10-26T10:58:41+00:00

Про компанію

АгроИнвестГруп

Виробництво ТОВ «Агро-інвест-груп» — це:

  1. 300 гектарів плодоносних садів
  2. 100% іноземний капітал
  3. Екологічно чиста місцевість
  4. Унікальна система крапельного зрошення
  5. 4 тони яблук за сезон
  6. Ягоди, горіхи, зернові
  7. Система доставки врожаю фурами і рефрижераторами

ТОВ «Агро-інвест-груп» вирощує ці сади вже 12 років, з 2005 року. Локація для них вибрана не випадково — Городоцький район, Хмельницької області межує з територією природного заповідника Медобори, а значить це екологічно чиста місцевість! Фруктовий бізнес нам допомагали опановувати німецькі фахівці, вони і садили дерева, за спеціальною технологією, відповідно до світових стандартів. При закладці саду використовувалися рідкісні для українського ринку карликові сорти на підщепі М-9 і М-106, адаптовані до тутешнього клімату. Саджанці дерев привезені з Європи. Тут тільки яблук два десятка видів! Серед яких — Муцу, Фіалка, Рубін Стар, Ханик Кріпс і багато інших. Також в нашому великому господарстві ростуть сливи, персики, агрус, фундук, смородина, малина і деякі зернові культури. Сади холдингу розташовані на 300 гектарах.

Наше підприємство зі 100% іноземним капіталом. Тому, щоб не втрачати грошей, а тільки примножувати, сади ми оснастили за останнім словом техніки. Перш за все — це крапельне зрошення. Система зроблена з трубок і фітингів Ізраїльської фірми АІК ​​багаторічного використання. Вода проходить багаторівневу очистку. Кількість вологи регулюється датчиками, і тільки за необхідностю комп’ютер подається її на поля. Перебоїв з водою не буває, адже ТОВ «Агро-інвест-груп» офіційно належать дві водойми, а на випадок форс-мажорних ситуацій навіть пробурена свердловина. А щоб вже зовсім убезпечити врожай від примх природи ми підключили дві електропідстанції, по 100 кВт кожна! Це, з одного боку, дозволяє в посушливий час безперебійно подавати вологу на поля. З іншого, — за рахунок освітлення збільшується робочий день в період збору та сортування врожаю, а це істотно скорочує втрати від можливих ранніх осінніх заморозків. Ми збираємо майже 4 тони яблук за сезон!

Виробництво ТОВ «Агро-інвест-груп» має розвинену інфраструктуру. Для зберігання врожаю побудовані два сховища, де завжди підтримується оптимальна температура. Тут же — власна калібрувальна лінія, наявність якої дозволяє економити трудові ресурси під час сортування яблук. Підприємство оснащене сучасною сільськогосподарською технікою, автонавантажувачами, оприскувачами різних модифікацій, роклами та іншими транспортними засобами. На пилорамі роблять дерев’яні вироби для огородження і контейнера для транспортування і зберігання врожаю. А щоб до нас було простіше дістатися, силами ТОВ «Агро-інвест-груп» відремонтовано дорогу від підприємства до села Клинове, де проходить траса між населеними пунктами Чемирівці та Сатанів. Робітників на підприємство доставляють три автобуси. Також наша територія ретельно охороняється. Для цього були побудовані і офіційно введені в експлуатацію будівлі по периметру саду, вони ж — зручний захист при негоді.

Наявність власних площ і робочої техніки, дозволяє підприємству користуватися векселями для розрахунку за агрохімію, які незабаром гасяться після продажу врожаю. Інші кредити холдинг не використовує. Також у 2017 році ТОВ «Агро-інвест-груп», одне з перших в Хмельницькій області, включено до реєстру підприємств, які можуть отримувати державні дотації для компаній сільськогосподарської галузі.

Тепер ми плекаємо грандіозні плани по розширенню садів і виробництва! Холдингом був укладений договір оренди з фізичною особою на 2,2 га землі, яка впритул прилягає до фруктових насаджень. Також ТОВ «Агро-інвест-груп» придбало будови колишнього колгоспу, яке ми плануємо модернізувати під плодопереробний завод. Даний проект передбачає створення нових робочих місць, із залученням також і іногородніх фахівців з наданням їм житла. Запуск величезного виробничого комплексу сприятливо позначиться на розвитку даного регіону і району в цілому. Наявність таких ресурсів, при певних інвестиціях, дозволяє організувати потужний переробний комплекс, на базі якого можна виробляти яблучне пюре і чіпси, джеми, смузі, соки і сокові концентрати, сухофрукти, встановити шокову заморозку. Це значно збільшить прибуток і зведе до нуля втрати від продажу врожаю за заниженими цінами.

Маючи позитивну господарську та податкову історію, підприємство здатне в короткі терміни стати високорентабельним виробництвом і збільшити дохід в 1,5-2 рази!

З повагою,
генеральний директор ТОВ «Агро-інвест-груп» Кузьмов Сергій Леонідович